B24PPORG Madison Biscayne Base Pots and Pans Organizer
B24PPORG-MAD-BCE
1/2
B24PPORG-MAD-BCE
Buy now, pay later with
Product Details
    • Chrome plated wire frame
    • Full extension,ball bearing slides 100lb rated
    • Independently operating shelves
    • Top tier organizes lids
    • Bottom tier with adjustable dividers
  • Fits B24 Cabinet
Free Kitchen Design Service
Contact Us
Specifications
Cabinet Width 24"
Cabinet Height 18"
Cabinet Depth 22"