CORBEL-8X12 Versa Shaker Decorative Corbel (RTA)
CORBEL-8X12-VAS-RTA
1/1
CORBEL-8X12-VAS-RTA
Buy now, pay later with
Product Details
  • Decorative Corbel
  • Width: 3" | Height: 12" | Depth: 8"
Free Kitchen Design Service
Contact Us
Specifications
Cabinet Width 3"
Cabinet Height 12"
Cabinet Depth 8"