MWO3018PM-12 Xterra Blue Shaker Wall Microwave Cabinet
MWO3018PM-12-XBS
1/1
MWO3018PM-12-XBS
Buy now, pay later with
Product Details
  • Shelf is 18" D x 3/4" T Opening is 27" W x 14-1/2" H (excluding shelf)
  • Width: 30" | Height: 18" | Depth: 12"
Free Kitchen Design Service
Contact Us
Specifications
Cabinet Width 30"
Cabinet Height 18"
Cabinet Depth 12"