PULLOUT-TRAY-18 Dark Caramel 18" Pull-Out Tray (RTA)
PULLOUT-TRAY-18-DKC-RTA
1/1
PULLOUT-TRAY-18-DKC-RTA
Buy now, pay later with
Product Details
  • Pull-Out Tray for 18" Base Cabinet
Free Kitchen Design Service
Contact Us
Specifications
Cabinet Width 14"
Cabinet Height 4"
Cabinet Depth 21"