WBLC30/33-3030 Xterra Blue Shaker Wall Blind Corner Cabinet
WBLC30/33-3030-XBS
1/1
WBLC30/33-3030-XBS
Buy now, pay later with
Product Details
    • One blind corner cabinet
    • Left indicates door location
    • Cabinet is 30" W and can take up between 30 - 32" of wall space depending on pull off the wall
    • This SKU requires light modification required (remove 1 door and install WF6)
  • Width: 30" | Height: 30" | Depth: 12"
Free Kitchen Design Service
Contact Us
Specifications
Cabinet Width 30"
Cabinet Height 30"
Cabinet Depth 12"