WBRC30/33-3042 Xterra Blue Shaker Wall Blind Corner Cabinet
WBRC30/33-3042-XBS
1/1
WBRC30/33-3042-XBS
    • Door is 11 3/16" W
    • Cabinet is 30" W and can take up between 30 - 32" of wall space depending on pull off the wall
    • This SKU requires light modification required (remove 1 door and install WF6)
  • Width: 30" | Height: 42" | Depth: 12"
Specifications
Cabinet Width 30"
Cabinet Height 42"
Cabinet Depth 12"